Про підприємство

Товариство з обмеженою відповідальністю “Будівельно-монтажне управління №460" засноване не так давно в 2018 році. Але… за цей відносно молодий вік ми виконали і втілили сотні проектів для надійного і якісного функціонування та розвитку теплоенергетичної галузі України.

Наше підприємство виконує достатньо складні та відповідальні роботи як з проектування так і з виконання монтажних робіт в теплоенергетиці. Сучасні технологічні рішення та новітні розробки, які наші спеціалісти втілюють в життя допомагають постачальникам тепла досягати максимальної економічної ефективності при виробництві тепла, а споживачам тепла максимально ефективно використовувати і економити цей ресурс.

Ми ніколи не стоїмо осторонь Ваших проблем, у нашій особі Ви отримаєте надійного партнера, який надасть допомогу в самих екстремальних і безвихідних ситуаціях. Котельні, Теплові Пункти, Теплові Мережі – це невід’ємні напрямки нашої діяльності. Наші спеціалісти – це серце і м’язи організації. Наша виробнича база – це скелет підприємства.  Давайте почнемо співпрацю і Ви впевнитеся в усьому вищезгаданому тільки в кращий бік!

Ми раді бачити Вас серед наших замовників.

Керівник          Ігор МАКАРЕНКО

 

Залишилися питання

Дякуємо за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.